جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان البرز

city
   
 
  • ناپایداری ارز تولید را با مشکل مواجه کرده است

   رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی:

   ناپایداری ارز تولید را با مشکل مواجه کرده است

   ناپایداری ارز تولید را با مشکل مواجه کرده است

   نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای‌اسلامی به اهمیت گردشگری اشاره کرد و گفت: نباید از این صنعت سودآور غافل شد چرا که البرز می تواند با توجه به ظرفیت فرودگاه‌های پیام و مهرآباد، به عنوان قطب گردشگری مطرح شود.

   به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز، «عزیز اکبریان» در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی که با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد، گفت: استان البرز، استانی جدا شدنی از تهران نیست بلکه کمکی برای پایتخت محسوب می شود لذا لازم است توجهی ویژه برای این استان صورت گیرد.

   وی افزود: سفرهای استانی به البرز با توجه به پتانسیل‌های موجود استان صورت می‌گیرد و این فرصت خوبی خواهد بود برای مدیران که از ظرفیت های البرز در راستای اهداف ملی، اقدامات خوبی انجام دهند.

   اکبریان به صنایع تولیدی البرز اشاره کرد و گفت: این استان به عنوان قطب کشاورزی، آمار قابل توجهی از محصولات کشاورزی کشور را تامین می کند و به عنوان نمونه تولید 70 تا 80 درصد قارچ کشور در البرز است.

   نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی به اهمیت گردشگری اشاره کرد و گفت: نباید از این صنعت سودآور غافل شد چراکه البرز می تواند با توجه به ظرفیت فرودگاههای پیام و مهرآباد، به عنوان قطب گردشگری مورد توجه قرار گیرد.

   اکبریان با عنوان اینکه تسهیلات تولید و اشتغال قابل تقدیر است، افزود: وام و تسهیلات خوب است اما با درنظر گرفتن مکان‌های گردشگری چون جاده چالوس، شهرستان طالقان، منطقه گردشگری برقان و بسیاری از ظرفیت‌های موجود در البرز، می توان از این حوزه سودآوری خوبی داشت.

   وی به سرمایه گذاری بخش خصوصی نیز اشاره کرد و گفت: ناپایداری ارز باعث شده در بخش تولید، سرمایه گذاران با مشکل روبرو شوند و رونق و سودآوری قابل توجهی ندارند بنابراین لازم است در این خصوص تمهیدات ویژه از طرف مدیران کشور صورت گیرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,098,439
تعداد بازدید امروز : 151
آخرین به روزرسانی : 13:49  1398/04/24