جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان البرز

city
   
 
  • به کار پوپولیستی اعتقادی ندارم

   به کار پوپولیستی اعتقادی ندارم

   به کار پوپولیستی اعتقادی ندارم

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: رسانه ها نقشی تعیین کننده در فرهنگ سازی و تحکیم باور عمومی مردم نسبت به تولید ملی دارند.

   به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز، "جهانگیر شاهمرادی" امروز شنبه ۲۱ اردیبهشت در بازدید از دفتر نمایندگی خبرگزاری تسنیم در استان البرز اظهار داشت: خبرگزاری تسنیم یکی از رسانه‌های مهم کشور است که توانسته در حوزه اطلاع رسانی، حرفه ای عمل کند.

   وی افزود: اعتقادی به کوتاه آمدن رسانه‌ها ندارم اما نقد رسانه باید در جهت اصلاح باشد و اگر سمت و سوی منفی بافی یا تخریب به خود بگیرد از رسالت رسانه ای خود فاصله گرفته است.

   شاهمرادی افزود: ما به کار پوپولیستی و شعار دادن اعتقادی نداریم اما تقاضای ما از رسانه ها این است که علاوه بر کمبودها بر نقاط قوت و دستاوردها نیز تمرکز داشته باشند.

   رئیس سازمان صمت البرز در ادامه گفت: از نقد سازنده استقبال می کنیم به شرطی که رسانه، محدودیت های ما را نیز در نظر داشته باشد چرا که چالش های امروز ما با چالش های سال قبل یا قبل تر از آن قابل قیاس نیست.

   شاهمرادی ضمن تاکید بر نقش تاثیرگذار رسانه ها در تنویر افکار عمومی بیان کرد: تحکیم باور مردم در راستای خرید کالای ایرانی نقشی فوق العاده مهم در رشد اقتصاد کشور دارد. نهادینه شدن فرهنگ خرید کالای ایرانی می تواند اقتصاد کشور، تولید، اشتغال و همبستگی ملی را در سطح بسیار بالایی ارتقا دهد

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,993,804
تعداد بازدید امروز : 722
آخرین به روزرسانی : 12:55  1398/03/01