جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان البرز

city
   
 
  • نان همچنان در صدر تخلفات صنفی

   نان همچنان در صدر تخلفات صنفی

    نان همچنان در صدر تخلفات صنفی

   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز در گفتگو با خبرنگاران گفت: در طرح ویژه نظارت نوروز 98 که از اول بهمن 97 تا 15 فروردین 98 انجام شد در بخش میزان بازرسی ها، پرونده های متشکله و ارزش ریالی تخلفات، نانوایی ها در صدر جدول جای داشته اند.

   به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز، "سیامک آقایی" ضمن اعلام این خبر افزود: در طرح ویژه نظارت نوروز 98 تعداد 13 هزار و 468 بازرسی صورت گرفت که منجر به کشف دو هزار 248 تخلف و تشکیل یک هزار و 674 پرونده به ارزش ریالی یک هزار و 777 میلیارد ریال شد.

   آقایی درباره بیشترین تعداد بازرسی ها گفت: نان با دو هزار و 66 مورد بازرسی، حبوبات شامل عدس، لوبیا، نخود، لپه و... با یک هزار و 780 مورد بازرسی و اقلام پروتئینی شامل گوشت قرمز، گوشت مرغ، تخم مرغ و ماهی با یک هزار و 231 مورد بازرسی در صدر بازرسی های طرح ویژه نظارت نوروز 98 جای داشتند.

   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز تصریح کرد: نان با 185 پرونده، بخش پوشاک، کیف و کفش با 141 پرونده و حبوبات با 128 پرونده بالاترین میزان پرونده های متشکله را به خود اختصاص داده اند.

   این مسول درباره بالاترین تخلفات به لحاظ ارزش ریالی بیان کرد: نان با یک میلیارد و 619 میلیون ریال، خدمات عمومی شامل قالیشویی، خشکشویی و... با یک میلیارد 405 میلیون ریال و بخش پوشاک، کیف و کفش با یک میلیارد و 325 میلیون ریال در صدر این جدول جای داشتند.

   آقایی در خاتمه یادآور شد: شهروندان استان البرز می توانند شکایات و گزارشات خود در زمینه گرانفروشی، کم فروشی، تقلب، عدم اجرای تعهدات، عدم انجام خدمات پس از فروش در دوره ضمانت، قاچاق و عرضه خارج از شبکه را به صورت شبانه روزی با سامانه 124 در مرکز استان و شهرستان های تابعه مطرح نمایند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,098,351
تعداد بازدید امروز : 63
آخرین به روزرسانی : 13:49  1398/04/24