جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان البرز

city
   
 
  • دومین کاروان کمک های اصناف کرج راهی مناطق سیل زده شد

   دومین کاروان کمک های اصناف کرج راهی مناطق سیل زده شد

   دومین کاروان کمک های اصناف کرج راهی مناطق سیل زده شد

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از اعزام دومین کاروان هدایا و کمک های اصناف و بازاریان نیکوکار مرکز استان البرز با حضور مقامات ارشد استانی خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز، «جهانگیر شاهمرادی» ضمن اعلام این خبر گفت: هفتم فروردین ماه نخستین کاروان کمک های اصناف به ارزش پنج میلیارد ریال، راهی مناطق سیل زده شد و امروز نیز شاهد راهی شدن ۲۳ کامیون و تریلی حاوی اقلام و کالاهای ضروری برای هموطنان شریف مان در مناطق سیل زده هستیم.

   شاهمرادی افزود: این کمک ها شامل مواد غذایی، کنسرو، نان، گونی، ادوات خاکبرداری، پوشاک، چکمه، فرش، موکت، کالاهای شوینده-بهداشتی، آب معدنی به میزان ٥٢تن، سیب زمینی به مقدار ۲۲ تن و ده ها قلم کالای دیگر است.

   رئیس سازمان صمت استان البرز ضمن قدردانی از کسبه، بازاریان و اصناف شهرستان کرج، تصریح کرد: این شکوه همدلی و غیرت بازاریان خود یک بیانگر آن است که این قشر شریف هیچگاه هموطنان خود را در مواقع سختی و دشواری فراموش نکرده و دلهایشان در گرو عشق به مردم است.

   این مقام مسول در خاتمه اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته توسط "ستاد جمع آوری و ساماندهی کمک های صنعتگران، معدنکاران و اصناف" مستقر در این سازمان، تاکنون کمک های خوبی در دو بخش صنایع-معادن و اصناف جمع آوری و ارسال شده است که به یاری خدا این روند در هفته های آتی نیز ادامه خواهد داشت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,098,327
تعداد بازدید امروز : 39
آخرین به روزرسانی : 13:49  1398/04/24