جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان البرز

city
   
 
  • ارسال 11 میلیارد ریال کمک به مناطق سیل زده

   در هفته سوم فروردین ماه اتفاق افتاد

   ارسال 11 میلیارد ریال کمک به مناطق سیل زده

   ارسال 11 میلیارد ریال کمک به مناطق سیل زده

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز در گفتگو با خبرنگاران گفت: در هفته سوم فروردین 98 "ستاد جمع آوری و ساماندهی کمک های صنعتگران، معدنکاران و اصناف" توانسته است با همدلی غرورآفرین فعالان صنایع و معادن کمک های متعددی را برای هموطنان سیل زده، جمع آوری و ارسال نماید.

   به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز،"جهانگیر شاهمرادی" ضمن اعلام این خبر گفت: از ابتدای وقوع سیل در کشور و در همان ایام تعطیلات نوروز "ستاد جمع آوری و ساماندهی کمک های صنعتگران، معدنکاران و اصناف" در این سازمان تشکیل شد که تا این لحظه توانسته است در چند نوبت، کمک های خود را به مناطق سیل زده ارسال نماید.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز عنوان کرد: در هفته سوم فروردین ماه به لطف تولیدکنندگان استان البرز حدود 11 میلیارد و 100 میلیون ریال کمک های نقدی و غیر نقدی جمع آوری و به مناطق سیل زده ارسال شده است.

   شاهمرادی افزود: محصولات بهداشتی، ظروف یکبار مصرف، نان، کلمن، بخاری، شیرخشک، پوشک، مواد غذایی و... از جمله کالاهای ارسالی به مناطق سیل زده بوده است.

   این مقام مسول درباره میزان این کمک های تخصیصی تصریح کرد: چهار و نیم تن کنسرو، دو و نیم تن چای، یک تن برنج، 11 تن شوینده، دو تن حبوبات، 10 تن مربا و کمپوت، 26 تن آب معدنی، 30 هزار متر مربع پتو و موکت و 9 تن روغن مایع دیگر اقلام ارسالی صاحبان صنایع و معادن استان البرز به مناطق سیل زده بوده است.

   شاهمرادی در خاتمه یادآور شد: صنعتگران، معدنکاران و اصناف استان البرز تاکنون بارها مناعت طبع خود را به اثبات رسانده و همیشه یاور مردم بوده اند همچنان که در زلزله کرمانشاه نیز استان البرز جزو اولین استان هایی بود که کمک های خود را به این منطقه ارسال کرد. کمک های که هم اینک نیز ادامه دارد.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز در خاتمه یادآور شد: "ستاد جمع آوری و ساماندهی کمک های صنعتگران، معدنکاران و اصناف" مستقر در این سازمان، مفتخر است با تمام توان در حال جمع آوری و ساماندهی این کمک ها بوده و دست تمامی فعالان اقتصادی نیکوکار را به گرمی می فشارد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,098,418
تعداد بازدید امروز : 130
آخرین به روزرسانی : 13:49  1398/04/24