جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان البرز

city
   
 
  • با تمام توان سعی در رفع مشکلات واحدهای تولیدی داریم

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز:

   با تمام توان سعی در رفع مشکلات واحدهای تولیدی داریم

   با تمام توان سعی در رفع مشکلات واحدهای تولیدی داریم

   صبح امروز رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز با همراهی فرماندار فردیس از ۳ کارخانه تولیدی شهرک صنعتی سیمین دشت بازدید کردند.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز، پس از این بازدیدها جهانگیر شاهمرادی در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به اینکه در هر کدام از شهرستانهای استان البرز، ادارات صنعت، معدن و تجارت مستقر است همکاران ما طی بررسی های نوبه ای خود واحدهای صنعتی را که با مشکلات مواجهند رصد کرده و به اطلاع می رسانند. سپس ما به اتفاق مسئولین شهرستان از واحدها بازدید کرده و از نزدیک در جریان مشکلات قرار می گیریم.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز درباره روند حل مشکلات واحدهای صنعتی، تصریح کرد: قطعا اگر مشکلات در سطح شهرستان یا استان قابل حل باشد در اسرع وقت، حل خواهد شد. همچنین اگر نیاز شد موارد در ستاد تسهیل استانی یا ستاد تسهیل ملی مطرح می شود تا آن مشکلات با هم افزایی دیگر دستگاههای ملی و استانی مرتفع گردد.

   شاهمرادی عمده مشکلات مطرح شده واحدهای صنعتی بازدید شده را تسهیلات بانکی، تامین مواد اولیه و مشکلات ارزی ذکر کرد و افزود: با تمام توان و از طریق رایزنی با کلیه دستگاهها، سعی در رفع مشکلات واحدهای تولیدی داریم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,993,798
تعداد بازدید امروز : 716
آخرین به روزرسانی : 12:55  1398/03/01