جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان البرز

city
   
 
  • انجام گشت مشترک بازرسی و نظارت بر بازار اشتهارد

   انجام گشت مشترک بازرسی و نظارت بر بازار اشتهارد

   انجام گشت مشترک بازرسی و نظارت بر بازار اشتهارد

   گشت مشترک بازرسی از واحدهای صنفی شهرستان اشتهارد در قالب مصوبات تنظیم بازار شهرستان صورت پذیرفت

   گشت مشترک بازرسی از واحدهای صنفی شهرستان اشتهارد در قالب مصوبات تنظیم بازار شهرستان صورت پذیرفت

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گشت مشترک بازرسی نظارت بر اصناف با حضور فرماندار شهرستان اشتهارد، رئیس اداره صنعت معدن و تجارت، رئیس اداره بهداشت، رئیس دامپزشکی و رئیس اتاق اصناف در سطح واحدهای صنفی شهرستان اشتهارد انجام شد.

   رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان اشتهارد با اعلام این خبر اظهار داشت: نظارت ویژه بر تامین، توزیع و قیمت کالاهای اساسی از جمله فعالیت هایی ست که به صورت دائم و مستمر توسط تیم های نظارتی انجام می شود.

   سیدعلی افتخاری با اشاره به اینکه با نظارت دقیق باید دست دلالان را از فرایند تولید و توزیع کالا کوتاه کرد، افزود: باتوجه به سود قانونی هر رسته صنفی، واحدها موظفند صرفا در محدوده سود قانونی خود اقدام به فروش کالا نموده و هرگونه گران فروشی یا کم فروشی، مشمول مجازات قانونی خواهد بود.

   وی تصریح کرد: مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی از جمله گرانفروشی، کم فروشی، احتکار و عدم درج قیمت می توانند از طریق سامانه 124 تماس گرفته و شکایت خود را برای رسیدگی ارائه نمایند.

   طی این گشت مشترک بازرسی از 12 واحد صنفی در رسته های مرتبط با کالاهای اساسی یک واحد نانوایی بدلیل تخلفات مکرر در زمینه کم فروشی ( کاهش وزن نان ) و احتکار بیش از 2 تن برنج داخلی متخلف شناخته شده و محل مذکور بلافاصله پلمپ گردید. ضمنا از این واحد مقدار 25 کیلوگرم جوش شیرین نیز کشف و ضبط گردید.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,098,367
تعداد بازدید امروز : 79
آخرین به روزرسانی : 13:49  1398/04/24