جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان البرز

city
   
 
  • دستگاهها باید در بحث بیمه، مالیات و عوارض همکاری بیشتری با اصناف داشته باشند

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز:

   دستگاهها باید در بحث بیمه، مالیات و عوارض همکاری بیشتری با اصناف داشته باشند

   دستگاهها باید در بحث بیمه، مالیات و عوارض همکاری بیشتری با اصناف داشته باشند

   صبح امروز شنبه 12 آبان ماه جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در سالن شهدای دولت واقع در استانداری البرز برگزار شد.

   صبح امروز شنبه 12 آبان ماه جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در سالن شهدای دولت واقع در استانداری البرز برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز، دکتر محمدعلی نجفی در این جلسه با اشاره به اینکه شرایط کسبه در کشور و به تبع آن استان البرز بسیار حساس است، افزود: بر این اساس کسبه البرز با مدیریت و حضور جدی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز و اتاق اصناف وارد جریانات خاص و بدون اثر نشدند.

   وی با تاکید بر ضرورت همراهی مسئولان دولتی و غیردولتی با اصناف در این برهه، تصریح کرد: اکنون کسبه به صورت روزمره با تغییرات و تحولاتی مواجه می شوند که گاهی ادامه کار برای آنها سخت می شود ولی همچنان شرافتمندانه به فعالیت خود ادامه می دهند.

   استاندار البرز افزود: از شوراهای اسلامی شهر و شهرداری ها انتظار می‌رود با در نظر گرفتن شرایط کسبه در دریافت عوارض مربوطه با عنایت و نگاه ویژه ای عمل کنند.

   دکتر نجفی اضافه کرد: کسبه برای پرداخت عوارض، مالیات و بیمه باید درآمد داشته باشند که اکنون این روند با چالش مواجه است از این رو باید با رویکرد مثبتی این امر حمایت شود.

   دکتر جهانگیر شاهمرادی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز نیز در حاشیه این جلسه در گفتگو با خبرنگاران گفت: رویکرد ما در سازمان، مشورت دهی، حمایت و تعامل با اصناف است تا این قشر نجیب کشور بتوانند در فعالیت های خود موفق باشند.

   دکتر شاهمرادی افزود: در بسیاری از جلسات خصوصا جلسات کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی علاوه بر بحث های نظارتی تمام تلاش ما بر این اصل متکی ست تا گوشه ای از مشکلات اصناف حل شود چرا که اصناف در حقیقت به گردش چرخ های اقتصادی کشور کمک می کنند که این امر ستودنی و قابل تقدیر است.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز ضمن اشاره به سخنان دکتر نجفی که از شوراهای اسلامی و شهرداری ها درخواست همراهی با اصناف را داشت، تصریح کرد: حسب تاکید آقای استاندار، دیگر دستگاهها نیز باید در بحث بیمه، مالیات و عوارض همکاری بیشتری با اصناف داشته باشند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,098,333
تعداد بازدید امروز : 45
آخرین به روزرسانی : 13:49  1398/04/24