جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان البرز

city
   
 
  • تاکنون 2 هزار و647 مصوبه کارگروه تسهیل اجرایی شده است

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز:

   تاکنون 2 هزار و647 مصوبه کارگروه تسهیل اجرایی شده است

   تاکنون 2 هزار و647 مصوبه کارگروه تسهیل اجرایی شده است

   سیصد و سیزدهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان البرز، امروز چهارشنبه 9 آبان ماه در سالن شهدای دولت واقع در استانداری البرز برگزار شد.

   سیصد و سیزدهمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان البرز، امروز چهارشنبه 9 آبان ماه در سالن شهدای دولت واقع در استانداری البرز برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز، دکتر جهانگیر شاهمرادی در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید البرز گفت: بررسی وضعیت واحدهای تولیدی و صنعتی از سال 94 در دستور کار کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید قرار گرفت که تاکنون 2هزار و647 مصوبه این کارگروه اجرایی شده است.

   وی ادامه داد: از مجموع کل مصوبات ستاد تسهیل 63 درصد مرتبط با حوزه بانکی (9 درصد سرمایه ثابت، 42 درصد سرمایه در گردش و 12 درصد استمهال)، 4 درصد تامین اجتماعی، 6 درصد امور مالیاتی و 27 درصد مرتبط با سایر امور است.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز درباره جلسه امروز تصریح کرد: در جلسه امروز مشکلات 4 واحد صنعتی مطرح شد که با مصوبات امروز این مشکلات در کوتاه مدت حل خواهد شد.

   دکتر شاهمرادی با اشاره به اینکه استان البرز رتبه اول پرداخت تسهیلات رونق تولید را در کشور داراست؛ بیان داشت: متاسفانه بانک های خصوصی در زمینه پرداخت تسهیلات رونق تولید، عملکرد قابل قبولی ندارند چرا که سرمایه مردم این استان در این بانک ها سپرده گذاری شده پس لازم است بانک های خصوصی نیز در جهت رونق تولید استان، همکاری و مشارکت بیشتری داشته باشند.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز در خاتمه افزود: ما هم اینک در یک جنگ اقتصادی قرار داریم و دشمنان ما نیز با تمام توان تلاش می کنند تا چرخه اقتصادی مملکت را متوقف کنند. هر چند دولتمردان، صنعتگران و تولید کنندگان نیز عزم خود را جزم کرده و با تمام کاستی های موجود با قدرت به فعالیت خود ادامه دهند اما لازم است ما نیز در استان با توجه به شرایط خاص فعلی برای برخی طرح ها، مجوزهای خاص و کشوری اخذ نماییم تا تولیدکنندگان ما با پشتوانه ای مستحکم به تولید بپردازند که این مهم در جلسه امروز مطرح شد و حسب نظر استاندار مقرر شد تا در جلسه ای ویژه به این امر خطیر پرداخته شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,098,402
تعداد بازدید امروز : 114
آخرین به روزرسانی : 13:49  1398/04/24