جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان البرز

city
   
 
  • شکوه وحدت و یکپارچگی در اربعین حسینی

   شکوه وحدت و یکپارچگی در اربعین حسینی

   شکوه وحدت و یکپارچگی در اربعین حسینی

   در ایام عزاداری سرور سالار شهیدان، حسین مظلوم علیه السلام، اصناف، بازاریان، تجار، بازرگانان و صنعتگرانِ استان البرز، تلاشی زائد الوصف را در جهت برگزاری باشکوه عزاداری حسینی از خود نشان دادند

   در ایام عزاداری سرور سالار شهیدان، حسین مظلوم علیه السلام، اصناف، بازاریان، تجار، بازرگانان و صنعتگرانِ استان البرز، تلاشی زائد الوصف را در جهت برگزاری باشکوه عزاداری حسینی از خود نشان دادند.

   به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز، دکتر جهانگیر شاهمرادی در گفتگو با خبرنگاران گفت: صاحبان صنایع، تجار و اصناف با یکپارچگی، وحدت و برنامه ریزی برای برگزاری باشکوه اربعین حسینی تمام تلاش خود را نموده و در این راه علاوه بر مشارکت مادی، سهم معنوی خود را نیز تا حد امکان ادا نمودند.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز افزود: در این ایام تلاش ما بر این محور استوار بود که علاوه بر برگزاری جلساتی در جهت پشتیبانی و همیاری از مواکب استان البرز، گوشه ای از خدمتگزاری به زوار اباعبدالله الحسین در مسیر کربلا و نجف نیز توسط فعالان صنعت و اصناف صورت پذیرد که بحمدالله این اتفاق رخ داد.

   دکتر شاهمرادی در خاتمه تصریح کرد: فعالان اقتصادی و صنعتی استان البرز که در سنگر تولید ملی با تلاش های شبانه روزی خود سهمی ارزنده در گردش چرخ اقتصادی کشور دارند در بسیاری از امور معنوی نیز پیشقدم بوده که این امر نه تنها باعث سرفرازی ماست بلکه خدمت به این جهادگران مُخلص را تبدیل به افتخاری بزرگ برای همه مدیران و کارکنان سازمان نموده است.

   حمید کریمی؛ رئیس اتاق اصناف مرکز البرز نیز در گفتگو با خبرنگاران ضمن تشکر از اصناف بابت همراهی در جهت پذیرایی از عزاداران حسینی در مسیر راهپیمایی اربعین گفت: اصناف نه کمک بلکه دِین خود را به ائمه اطهار ادا می کنند.

   کریمی افزود: در ایام عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) اصناف با تمام توان در جهت خدمت رسانی به مردم تلاش کردند. مثلا هم اکنون اتحادیه نانوایان البرز با تلاش شبانه روزی جمعی 50 نفره در کربلا و نجف چندین هزار قرصِ نان جهت پذیرایی از زوار آماده می کنند که این امر بیانگر آن است که کاسب حبیب خداست و در هر نقطه ای با افتخار به مردم خدمت می کند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,098,414
تعداد بازدید امروز : 126
آخرین به روزرسانی : 13:49  1398/04/24