جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان البرز

city
   
 
  • اصناف نقش تعیین کننده ای در اقتصاد کشور دارند

   رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی:

   اصناف نقش تعیین کننده ای در اقتصاد کشور دارند

   اصناف نقش تعیین کننده ای در اقتصاد کشور دارند

   نشست صمیمی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و هیات رئیسه اتاق اصناف شهرستان فردیس با نماینده مجلس شورای اسلامی در محل اتاق اصناف این شهرستان برگزار شد.

   نشست صمیمی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و هیات رئیسه اتاق اصناف شهرستان فردیس با نماینده مجلس شورای اسلامی در محل اتاق اصناف این شهرستان برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز، نماینده مردم کرج، اشتهارد، فردیس و آسارا در مجلس شورای اسلامی در ابتدای این جلسه گفت: با علم به اینکه جایگاه اصناف در اقتصاد کشور از اهمیت والایی برخوردار است حمایت از واحدهای صنفی و اقداماتی همچون ایجاد فرصت‌های شغلی، حرکت به سمت روش‌های نوین کسب و کار و حمایت بیمه ای مناسب می تواند در راستای حمایت از تولید داخلی موثر باشد.

   مهندس اکبریان در ادامه افزود: تولید کنندگان، کسبه ها و بازاریان عزیز باید بدانند که با بالابردن قدرت رقابتی سالم، افزایش بهره‌وری، کاهش هزینه‌‌ها و ارتقا شرایط عرضه کالا و خدمات به مردم می توانند در رشد بیش از پیش اصناف مثمر ثمر باشند.

   رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پایان عنوان کرد: بنده نیز به عنوان خدمتگزار مردم تلاش می کنم تا به مطالبات و پیشنهادهای صنفی، توجه ویژه ای را معطوف نمایم.

   رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان فردیس نیز در این جلسه عنوان کرد: از ابتدای سال ۹۷ تاکنون جهت ساماندهی و رونق کسب کار در واحدهای صنفی شهرستان ۱۰ جلسه کمیسیون نظارت با ۶۱ مصوبه تشکیل شده است که در این جلسات اهتمام ویژه ای به بخش اصناف داشته ایم.

   بنا به گفته اسفندیار قارلقی در نیمه اول سال جاری ۹۶۸ پروانه کسب توسط تشکل های صنفی صادر شده که این امر باعث اشتغال ۱۲۸۰ نفر گردیده است.

   وی در خصوص نحوه برگزاری انتخابات اتحادیه های صنفی تصریح کرد: در بحث انتخابات اتحادیه های صنفی در سال جاری ۱۰ انتخابات جهت تعیین هیات مدیره و بازرس تشکل های صنفی برگزارشده که با توجه به نوپایی اتحادیه های صنفی، صاحبان واحدهای صنفی با حضوری حداکثری بالای ۷۵در صد در انتخابات، اهتمام خود را نسبت به مسایل صنفی به اثبات رسانده اند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,993,709
تعداد بازدید امروز : 627
آخرین به روزرسانی : 12:55  1398/03/01