جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان البرز

city
   
 
  • سیر نزولی قیمت ارز/با کمبود کالا مواجه نیستیم

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز مطرح کرد:

   سیر نزولی قیمت ارز/با کمبود کالا مواجه نیستیم

   سیر نزولی قیمت ارز/با کمبود کالا مواجه نیستیم

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز با اشاره به سیر نزولی قیمت ارز، گفت: خوشبختانه با کمبود کالا در سطح استان مواجه نیستیم.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز با اشاره به سیر نزولی قیمت ارز، گفت: خوشبختانه با کمبود کالا در سطح استان مواجه نیستیم.

   به گزارش روابط عمومی سازمان، دکتر جهانگیر شاهمرادی در پنجمین همایش اعطای گواهینامه حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان استان البرز، اظهار داشت: هنوز هستند کسانی که با توجه به شرایط اقتصادی کشور و برخی تلاطمات بازار به مفهوم واقعی کلمه در خدمت مردمند و با رعایت انصاف به دنبال بازگرداندن آرامش به بازار هستند.

   به گفته وی افرادی که به رعایت حقوق مصرف‌کنندگان توجه دارند در حقیقت از دارایی خود برای رعایت حقوق مردم می‌گذرند و این همان جهاد است.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز با اشاره به اینکه امروزه دشمنان به دنبال اعمال فشارهای اقتصادی بر کشور هستند، گفت: به همین منظور برخورد با مباحثی از جمله احتکار و گران‌فروشی بسیار حائز اهمیت است.

   شاهمرادی با اشاره به تداوم روند کاهشی قیمت دلار، گفت: سیر نزولی کاهش ارز نشان می‌دهد که قیمت‌های اعلام‌شده کالاها در بسیاری موارد واقعی نیستند.

   وی افزود: در سطح کشور و به تبع آن در سطح استان با کمبود کالا مواجه نیستیم و خرید بیش از نیاز خود عاملی در افزایش قیمت‌ها می باشد که در این راستا مردم باید توجه و دقت لازم را داشته باشند.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز تأکید کرد: واقعی شدن قیمت ارز یعنی عبور از شرایط بد اقتصادی، دشمنان را مجبور خواهیم کرد که در حوزه اقتصادی در تعامل متقابل با ما قرار گیرند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,989,344
تعداد بازدید امروز : 1,186
آخرین به روزرسانی : 16:28  1398/02/31