جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان البرز

city
   
 
  • تسریع در رفع موانع مجتمع صنفی صنعتی شیخ آباد، تکلیف مدیران مربوطه است

   استاندار البرز:

   تسریع در رفع موانع مجتمع صنفی صنعتی شیخ آباد، تکلیف مدیران مربوطه است

   تسریع در رفع موانع مجتمع صنفی صنعتی شیخ آباد، تکلیف مدیران مربوطه است

   استاندار البرز گفت: مجتمع صنفی صنعتی شیخ آباد فرصتی برای ساماندهی اصناف و ایجاد بسترهای اشتغال است که باید مسئولان با اهتمام ویژه ای درصدد حل موانع آن باشند.

   به گزارش روابط عمومی سازمان، دکتر محمدعلی نجفی در بازدید میدانی از مجتمع صنفی صنعتی شیخ آباد اظهار داشت: این مجتمع یکی از اقدامات قابل پیگیری در راستای اشتغالزایی در شهرستان کرج و استان البرز است.
   وی ادامه داد: این شهرک بسیار سنجیده و در راستای گره گشایی از مشکلات اصناف است و کارگاه هایی که برای مردم مزاحمت ایجاد می کنند، را ساماندهی می کند.
   نجفی با تاکید بر اینکه رفع موانع این مجتمع یک تکلیف برای مسئولان است گفت: طی نظارت ها و جلسات مستمر پیشرفت این شهرک رصد می شود.
   وی افزود: این مجموعه ظرفیت ایجاد چند هزار اشتغال را دارد و اصناف را تجمیع و ساماندهی می کند.
   استاندار البرز اضافه کرد: اکنون با توجه به لزوم اعمال اقتصاد مقاومتی، اجازه نمی دهیم این میزان سرمایه گذاری در شهرک صنفی شیخ آباد معطل بماند.
   وی با بیان اینکه به طور قطع دادگستری همراهی لازم را خواهد داشت گفت: مدیران باید رفع موانع این مجتمع را تسریع کنند.
   نجفی افزود: این مجتمع جلوه بصری زیبایی خواهد داشت و می تواند الگوی بسیار خوبی برای سایر استان ها شود.
   وی خاطرنشان کرد: شهرداری می تواند از این فرصت بهره برداری کرده و علاوه بر ارائه خدمات، درآمدزایی نیز داشته باشند.
   استاندار البرز گفت: بسیاری از موانع را می توان در قالب اختیارات استانی مدیران حل و فصل کرد بنابراین اهتمام ویژه ای در این راستا نیاز است.
   وی افزود: دستگاه های خدمات رسان نیز در جهت تامین نیازهای این مجتمع با جدیت وارد میدان شده و در کمترین زمان ممکن اقدامات لازم را انجام دهند.
   نجفی عنوان کرد: در قالب فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان، این امر پیگیری شده و مشکلات و موانع قانونی نیز حل شود.
   این مجتمع در مساحتی حدود ۳۵ هکتار و با سرمایه گذاری ۷۰۰ میلیارد تومان و پتانسیل ایجاد ۷ هزار شغل در هزار و ۶۰۰ کارگاه ایجاد شده است.


   شاهمرادی: باید فرصت ها اشتغالزایی شهرک صنفی شیخ آباد را عملیاتی کنیم
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز در ابتدای این جلسه روند اقدامات و پیگیری های انجام گرفته جهتراه اندازی شهرک صنفی و صنعتی شیخ آباد را تشریح نمود.
   وی در این خصوص اظهار داشت: این شهرک ظرفیتی بالغ بر 7 هزار نفر اشتغال مستقیم را در خود می بیند و حمایت از راه اندازی آن و تسریع در حل مشکلاتش یک ضرورت غیر قابل انکار است.
   شاهمرادی تأکید نمود: ایجاد اشتغال و ساماندهی فرصت های اشتغالزایی استان امروز مورد تأکید ویژه دولت و شخص استاندار البرز است و امیدوارم با همکاری دستگاه های مسئول پتانسیل موجود را هرچه سریعتر بالفعل نماییم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,993,719
تعداد بازدید امروز : 637
آخرین به روزرسانی : 12:55  1398/03/01