جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان البرز

city
   
 
  • 9 پروژه ویژه در حوزه صنعت با هدف ایجاد اشتغال تعریف شده است

   دکتر رحمانی:

   9 پروژه ویژه در حوزه صنعت با هدف ایجاد اشتغال تعریف شده است

   9 پروژه ویژه در حوزه صنعت با هدف ایجاد اشتغال تعریف شده است

   قائم مقام وزیر در امور تولید و معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به برنامه های دولت برای حوزه صنعت، معدن و تجارت، گفت: 9 پروژه ویژه در حوزه صنعت تعریف شده که هدف اصلی آنها ایجاد اشتغال است.

   به گزارش روابط عمومی سازمان، رضا رحمانی روز یکشنبه در مراسم روز صنعت در استان البرز، افزود: هرتصمیمی که در دستور کار داریم برای حل موانع تولید و تسهیل در امور تولیدکنندگان و صنعتگران به عنوان یک اولویت است و حمایت از حضور فعال تشکل ها نیز به جد دنبال می شود.
   وی با بیان اینکه البرز مسائل و موانع متمایز نسبت به سایر استان ها دارد، افزود: بخشی از امور برای برون رفت از مشکلات کنونی مربوط به دولت است، ولی اکنون تشکل ها نقش تعیین کننده ای ایفا می کنند.
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در کشور ما از مواد معدنی تا محصول نیاز به برنامه ریزی دارد که بخشی از این برنامه ها از تیر ماه امسال اجرایی شده است.
   معاون وزیر صمت افزود: کارگروه های تسهیل و رفع موانع تولید را در استان ها داریم که خوشبختانه با مصوبه دولت تدبیر و امید اجرایی و در مجلس به قانون تبدیل شد.
   وی ادامه داد: از البرز انتظار می رود در هر شرایطی محور باشد و تشکل های تولیدی و صنعتی در راس امور ارتباط موثری با دولت داشته باشند.
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین گفت: البرز در کارگروه های حمایت از تولید، دارای رتبه های برتر کشوری است و در این زمینه به خوبی عمل کرده است.
   رحمانی گفت: انتظار می رود در دوره جدید نیز البرز همچنان در این اقدام و در حمایت از تولید پیشتاز باشد.
   وی افزود: بیشترین مشکلات در بخش تولید در حوزه بانک ها بوده که با توجه به این امر مصوباتی نیز در خصوص حمایت از تولید تهیه و تدوین شده است.
   این مسئول خاطرنشان کرد: با اهتمام استاندار البرز در این استان بیشتر از میانگین کشوری مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید عملیاتی شده که از سایر استان ها نیز چنین انتظاری وجود دارد.
   وی گفت: برای رفع محدودیت شعاع 120 کیلومتر در البرز، حمایت لازم را خواهیم داشت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,993,832
تعداد بازدید امروز : 750
آخرین به روزرسانی : 12:55  1398/03/01