جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان البرز

city
   
 
  • شاهمرادی: اصناف پیشقراولان تحقق عینی اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی هستند.

   در مراسم بزرگداشت روز اصناف مرکز البرز مطرح شد:

   شاهمرادی: اصناف پیشقراولان تحقق عینی اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی هستند.

   شاهمرادی: اصناف پیشقراولان تحقق عینی اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی هستند.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز در همایش بزرگداشت روز اصناف مرکز البرز با اشاره به ظرفیت های بزرگ اقتصادی اصناف و اعتماد متقابل میان مردم و ایشان از صنوف به عنوان پیشقراولان پیاده سازی اقتصاد مقاومتی و تحقق ساز عینی حمایت از کالای ایرانی یاد کرد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان، دکتر جهانگیر شاهمرادی در این همایش از فعالیت بالغ بر 70 هزار واحد صنفی دارای پروانه کسب و حدود 10 هزار واحد فاقد پروانه در سطح استان خبر داد.

   وی اعلام کرد: بیش از 10 هزار واحد صنفی تولیدی در استان فعالیت می کنند که در عمل می توان آنها را واحدهای بالقوه صنعتی قلمداد نمود.

   شاهمرادی تصریح کرد: تک تک این واحدها ظرفیت تبدیل شدن به واحدهای صنعتی بزرگ را دارا هستند چرا که یکی از شروط اصلی اهلیت صنعتی که همان توان فروش و مشتری یابی است را به یدک می کشند.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گفت: در راستای تحقق اهداف عالیه مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی می توانیم به طور جدی و اثر گذار از ظرفیت اصناف بهره ببریم.

   وی افزود: اصناف همواره مورد وثوق و اعتماد مردم هستند و این گروه برای حمایت واقعی از تولیدات داخلی می توانند آنچنان که شایسته تولید ملی است از محصولات داخلی حمایت و آن ها را به مردم به عنوان کالای مناسب توصیه نمایند.

   این مسئول خاطر نشان کرد: با نگاه تیزبین و آینده نگر اصناف در راستای معرفی شایسته کالای ایرانی شاهد رونق افزون تر بخش تولید و تحقق عملی برنامه های اشتغال زایی در سطح ملی خواهیم بود که در عمل خط بطلانی بر بسیاری از مشکلات اجتماعی خواهد شد.

   وی ادامه داد: با عنایت به پیگیری های مجدانه شخص استاندار و سایر مسئولان استان می توانیم با بهره گیری مناسب از ظرفیت همجواری پایتخت در بخش اصناف الگوی پیشرو و موفق در سطح کشور باشیم.

   شاهمرادی تاکید کرد: فرصت های مناسبی از جمله راه اندازی شهرک های صنفی تخصصی در منطقه شیخ آباد و بهارستان وجود دارد که با به ثمر نشستن حمایت ها و پیگیری ها، می توانیم سرمایه گذاری های موجود را سامان داده و امکان اشتغال زایی های جدیدی را به وجود آوریم.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز در پایان با توصیه به اصناف در رعایت حال شهروندان در شرایط حساس کنونی بازار ابراز امیدواری نمود تا دستگاه های خدمات رسان و ناظر بر بازار نیز ملاحظه اصناف را نموده و با تحقق مضمون آیه شریفه رحماء بینهم و اشداء علی کفار، شعار وحدت و همدلی را میان خود ارتقاء بخشیم و مشت محکم خود را به سوی بدخواهان این نظام و سرزمین سربلند ایران نشانه رویم.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,098,353
تعداد بازدید امروز : 65
آخرین به روزرسانی : 13:49  1398/04/24