جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان البرز

city
   
 
  • بازدید دکتر شاهمرادی از 4 واحد صنعتی شهرستان نظرآباد

   بازدید دکتر شاهمرادی از 4 واحد صنعتی شهرستان نظرآباد

   بازدید دکتر شاهمرادی از 4 واحد صنعتی شهرستان نظرآباد

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز طی بازدید از 4 واحد صنعتی در شهرستان نظرآباد، مسائل و مشکلات آن ها را مورد بررسی قرار داد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان در این برنامه کاری شرکت های زرین دشت سفره، فرآذرآب، بهینه جام البرز و پارس آزمای طب مورد بازدید قرار گرفتند.
   مشکلات مربوط به واردات مواد اولیه، تامین ارز مورد نیاز واحدها، تامین سرمایه در گردش و مشکلات مربوط به قطعی برق شهرک صنعتی از جمله دغدغه های مطرح شده از سوی مدیران واحدها و مسئولان شهرک های صنعتی در جریان این بازدید بود.
   دکتر شاهمرادی در این بازدید با تقدیر از تلاش همه فعالان عرصه تولید برای ارتقای توان داخلی و کاهش وابستگی کشور به واردات، اظهار داشت: امروز مجموعه دولت در همه سطوح بر خود واجب می داند تا با حمایت از تولید داخلی و تولید کنندگان توانمند راه را بر روی تنگناهای تحمیلی خارجی ببندد.
   وی افزود: سازمان صنعت، معدن و تجارت همه همت خود را بکار خواهد بست تا مشکلات درون استان را به کمترین میزان خود برساند و البته برخی مسایل خارج از اختیار استان نیز با جدیت تا رفع مشکل پیگیری خواهد شد.
   لازم به توضیح است مجموع سرمایه گذاری 4 واحد صنعتی مذکور بالغ بر 560 میلیارد ریال بوده که امکان اشتغال مستقیم بالغ بر 220 نفر را فرآهم آورده اند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,993,786
تعداد بازدید امروز : 704
آخرین به روزرسانی : 12:55  1398/03/01