جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان البرز

city
   
 
  • ۴۵ درصد اشتغال استان البرز در بخش صنایع است

   دکتر شاهمرادی:

   ۴۵ درصد اشتغال استان البرز در بخش صنایع است

   ۴۵ درصد اشتغال استان البرز در بخش صنایع است

   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان البرز با بیان اینکه البرز در بین استان‌های صنعتی کشور قرار دارد،گفت:۴۵ درصد اشتغال استان البرز در بخش صنایع است.

   به گزارش روابط عمومی سازمان،دکتر جهانگیر شاهمرادی در مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز که با حضور دکتر الستی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مهندس کامکار معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری البرز برگزار شد اظهار داشت: نقش سازمان صنعت، معدن و تجارت در هر استانی برای توسعه اقتصادی آن منطقه کاملاً حائز اهمیت است.
   وی با بیان اینکه این جایگاه و موقعیت در استان البرز به دلیل شاخص های ویژه ای نسبت به سایر استان ها بسیار متفاوت‌تر است، افزود: این استان با سهم 45 درصدی از مجموع استان اشتغال در بخش صنعت می توان به اهمیت آن پی برد.
   وی با اشاره به اینکه نقش دستگاه صنعت و بخش خصوصی برای تولیدکنندگان و صنعتکاران حائز اهمیت است، ادامه داد: 80 هزار واحد صنفی و صنعتی در استان البرز فعالیت دارند که این موضوع کار را برای ما بسیار پر اهمیت تر و جدی تر می نماید.
   شاهمرادی با بیان اینکه درون زایی اقتصاد با تکیه بر بخش خصوصی و کمک و حمایت به آن‌ها مهم و تاثیرگذار است، گفت: ما دست کمک خود را به سوی تمام تولیدکنندگان، صنعت کاران، اصناف و معدنکاران استان البرز دراز کرده و انتظار همراهی و همکاری دوجانبه موثری داریم.
   وی تاکید نمود: اتاق فکر بخش خصوصی و دولت برای حمایت و کمک از صنعت کاران و تولید کنندگان باید تشکیل و نتایج آن بکار گرفته شود تا شهد رونق بیش از پیش این حوزه در سطح استان باشیم.

   گزارش تصویری

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,043,244
تعداد بازدید امروز : 2,672
آخرین به روزرسانی : 13:54  1398/03/26