جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان البرز

city
   
 
  • لزوم لغو مصوبه ممنوعیت شعاع ۱۲۰ کیلومتری صنایع در استان البرز

   لزوم لغو مصوبه ممنوعیت شعاع ۱۲۰ کیلومتری صنایع در استان البرز

   لزوم لغو مصوبه ممنوعیت شعاع ۱۲۰ کیلومتری صنایع در استان البرز

   استاندار البرز در دیدار نوروزی با وزیر صنعت،معدن و تجارت کشور گفت: ظرفیت های خوب صنعتی در البرز،یک فرصت مناسب برای کشور است و از این رو برای گردش چرخ صنعت با رعایت ضوابط زیست محیطی،خواهان لغو مصوبه ممنوعیت شعاع ۱۲۰ کیلومتری صنایع در این استان هستیم.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری ،«دکترمحمدعلی نجفی» در جریان دیدار نوروزی با «محمدشریعتمداری» وزیر صنعت، معدن و تجارت، ضمن تبریک سال نو،به توفیقات استان البرز در سال گذشته اشاره کرد و گفت: طی ۶ ماه دوم سال ۹۶ شاهد موفقیت های قابل توجهی به ویژه در بخش صنعت بودیم، در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با ۱۶۰ میلیارد تومان تفاوت بعنوان استان اول در کشور قرار گرفتیم.

   وی افزود: در بحث اشتغال نیز از سهمیه ۱۳۵ هزار شغل تعیین شده توانستیم، از ۵۳ هزار فرصت شغلی نیز عبور کنیم و ۱۶۰ درصد ارتقا در این زمینه داشته باشیم.

   دکتر نجفی گفت: استان البرز پویایی خوبی دارد، به ویژه در بخش صنعت نیز از فرصت های خوب البرز کشور نیز منتفع خواهد شد.

   وی همچنین با اشاره به لغو مصوبه ممنوعیت شعاع ۱۲۰ کیلومتری در برخی استانهای صنعتی کشور گفت: برای رونق هر چه بیشتر چرخ صنعت، نیازمند لغو این ممنوعیت در استان البرز نیز هستیم که درخواست آن جهت طرح و تصویب در دولت برای پیگیری ارائه می شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,043,268
تعداد بازدید امروز : 2,696
آخرین به روزرسانی : 13:54  1398/03/26