جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان البرز

city
   
 
  • محصولات دانش بنیان ارزش هر واحد صادرات کشور را افزایش داده است

   وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه شورای اداری استان البرز:

   محصولات دانش بنیان ارزش هر واحد صادرات کشور را افزایش داده است

   محصولات دانش بنیان ارزش هر واحد صادرات کشور را افزایش داده است

   وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: توجه به محصولات دانش بنیان در زمینه افزایش ارزش هر واحد صادرات کشور تاثیر گذار بوده و بر این اساس باید بیش از پیش به صادرات محصولات دانش بنیان توجه داشته باشیم.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجرت استان البرز،محمد شریعتمداری روز شنبه در نشست شورای اداری استان البرز که با حضور معاون اول رییس جمهوری برگزار می شد، افزود: یکی از مهمترین هدف ها در بخش صادرات افزایش ارزش هر واحد کالای صادراتی در مقایسه با سال گذشته است که البرز توانسته به موفقیت های قابل توجهی دراین زمینه دست یابد.
   وی با تاکید بر اینکه البرز توانسته ارزش هر واحد صادراتی خود را از 27 دلار به 32 دلار افزایش دهد، اظهار داشت: امروز شاهد آن هستیم که صادرات در البرز کیفی تر شده که بارقه امیدی برای رونق اقتصادی هرچه بیشتراست.
   وی اضافه کرد: توجه به شهرک های صنعتی و بحث معافیت های مالیاتی آنها از جمله موارد مهم دیگر است که اقداماتی درباره آنها انجام شده و پیگیری ها ادامه دارد.
   وزیر صنعت معدن و تجارت خاطرنشان کرد: امروز براساس گزارش ها شاهد فعالیت 39 درصد جمعیت شاغلان در بخش صنعت البرز هستیم،
   همچنین دراین استان مجوزهای بهره برداری در زمینه 600 طرح صنعتی با پیشرفت فیزیکی بالا اعلام شده است.
   شریعتمداری گفت: در استان البرز 201 طرح توسعه در دست اجرا داریم که 3.7 درصد طرح های اجرایی با سرمایه گذاری 20هزار میلیارد تومان را دربرمی گیرد.
   وی اضافه کرد: این طرح ها اشتغالزایی قابل توجهی را به همراه می آورد و با رشد تقاضا برای تاسیس واحدهای صنعتی انتظارمی رود زمینه رونق هرچه بیشتر در البرز فراهم شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,989,314
تعداد بازدید امروز : 1,156
آخرین به روزرسانی : 16:28  1398/02/31