جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان البرز

city
   
 
  • اقدامات لازم جهت جلوگیری از انحصار فروش شن و ماسه

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز اعلام کرد

   اقدامات لازم جهت جلوگیری از انحصار فروش شن و ماسه

   اقدامات لازم جهت جلوگیری از انحصار فروش شن و ماسه

   اقدامات لازم جهت جلوگیری از انحصار فروش شن و ماسه انجام و پیگیری های لازم در دستور کار قرار گرفته است.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز، ایرج موفق در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه البرز، در پاسخ به شائبه های مطرح شده در خصوص گران فروشی شن و ماسه در البرز توسط یک شرکت اظهار داشت: بر اساس اخبار واصله تمام واحدهای شن و ماسه استان البرز هرگونه توزیع شن و ماسه را منوط به ارائه صورت حساب این شرکت نموده و از فروش آزاد به افراد حقیقی یا حقوقی امتناع می ورزند که این امر بر اساس قانون، امتناع از عرضه کالاست نه گرانفروشی.

   موفق افزود: در واقع این شرکت قیمت را بالا برده اما همچنان قیمت هایش قانونی می باشد. این موضوع را سازمان تعزیرات حکومتی نیز در مکاتبات با این سازمان به صراحت بیان نموده است. اما ما به دنبال آن هستیم جهت رفاه حال مصرف کنندگان، نرخ ها به روند قبلی بازگردد.

   موفق در ادامه با بیان اقدامات لازم جهت جلوگیری از انحصار این شرکت در فروش شن و ماسه، گفت: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز در مرداد ماه سال جاری به انجمن صنفی تولید کنندگان شن و ماسه ابلاغ داشته که جهت جلوگیری از تبعات ناشی از مشکلات فروش شن و ماسه و جلوگیری از اخلال در بازار و فعالیت پروژه های عمرانی و قبل از اخذ مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح، در خصوص توقف روند فعالیت این شرکت اقدام و مراحل فروش شن و ماسه استان بر اساس نرخ های مصوب موجود و به صورت قبل انجام پذیرد.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز در پایان تاکید کرد: مراتب امر از سوی این سازمان به حوزه معاونت امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز اعلام و پیگیری های لازم در دستور کار قرار گرفته است

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,989,393
تعداد بازدید امروز : 1,235
آخرین به روزرسانی : 16:28  1398/02/31