جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان البرز

city
   
 
  • اصالت کالا یعنی حمایت از تولید و جلوگیری از قاچاق کالا

   اصالت کالا یعنی حمایت از تولید و جلوگیری از قاچاق کالا

   اصالت کالا یعنی حمایت از تولید و جلوگیری از قاچاق کالا

   رئیس انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان البرز گفت: اصالت کالا به معنی حمایت ازتولید و جلوگیری از قاچاق کالا و حتی حمایت از واردات درست کالااز مبادی رسمی است.

   به گزارش روابط عمومی سازمان ،احمد بابالو روز سه شنبه در چهارمین همایش اعطای گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان در سازمان صنعت معدن و تجارت البرز افزود: در بحث تولیدات داخلی وحتی خارجی صیانت از حقوق مصرف کنندگان در قالب حمایت از اصالت کالا و کیفیت ٲن نقش مهمی در حفظ حقوق مصرف کننده دارد.
    

   وی اضافه کرد:این کار نه تنها به سود حفظ حقوق مصرف کننده در استفاده از کالاهای با کیفیت می شود بلکه موجب حمایت از تولیدات بویژه تولیدات داخلی ٲن هم بر اساس حمایت از تولید کار و سرمایه ایرانی می شود.
    

   بابالو ادامه داد: بحث حمایت از حقوق مصرف کنندگان از اهدافی است که دولت ها برای تامین منافع عمومی جامعه با اعمال سیاست های حمایتی خود از ٲنها در مقابل خیل وسیع تولید و عرضه کنندگان کالا و خدمات دنبال می کنند.
    

   وی گفت:در این زمینه ما نیز به نوبه خود در سازمان صنعت معدن و تجارت استان البرز سعی کرده ایم گام های موثری برداشته و امیداریم که برگزاری چنین مراسم هایی بتواند قدم دیگری در جهت ایجاد انگیزه برای مجموعه های تولیدی توزیعی و خدماتی در جهت رعایت بیشتر حقوق مصرف کنندگان داشته باشد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,989,332
تعداد بازدید امروز : 1,174
آخرین به روزرسانی : 16:28  1398/02/31