جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان البرز

city
   
 
  • رعایت حقوق مصرف کنندگان برای دولت اهمیت فراوان دارد

   دکتر موفق در چهارمین همایش اعطای گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان استان البرز:

   رعایت حقوق مصرف کنندگان برای دولت اهمیت فراوان دارد

   رعایت حقوق مصرف کنندگان برای دولت اهمیت فراوان دارد

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت:در این دوره دوره از 67 واحد متقاضی ارزیابی، 34 واحد موفق به دریافت گواهینامه شدند.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز، همایش اعطای گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان استان در سالن اجتماعات این سازمان برگزار شد.

   در این مراسم دکتر ایرج موفق رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز اظهار داشت: امسال چهارمین همایش اعطای گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان را برگزار کردیم. همایشی که برای اولین بار نیز در سال 92 در دولت تدبیر و امید برپا شد و این نشان از اهمیت فراوان این موضوع برای دولت دارد.

   وی افزود: در این دوره از 67 واحد متقاضی ارزیابی، 34 واحد موفق به دریافت گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان شدند که با حضور دکتر نوابی معاون محترم وزیر صنعت، معدن و تجارت به آن ها اهدا خواهد شد.

   دکتر موفق اظهار داشت: نهم اسفند در تهران نیز شانزدهمین مراسم ملی در این زمینه برگزار شد و نکته حائز اهمیت این که 9 واحد تحت پوشش استان البرز به عنوان واحدهای ملی انتخاب شدند که جزء افتخارات استان البرز محسوب می شود.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز افزود: هدف ما این است که در استان شرایطی را ایجاد کنیم تا وضعیت بهتری برای مصرف کنندگان از کالا و خدمات فراهم شود.

   موفق ادامه داد:همه باید دست به دست هم بدهیم و شرایط را به گونه ای ایجاد کنیم تا مسیر روان تر و شفاف تری برای تولیدکنندگان ایجاد کنیم تا بتوانند خدمات بهتری به مردم ارایه دهند.

   وی  خاطر نشان کرد: از سوی دیگر استان البرز رتبه اول کشف کالای قاچاق به لحاظ ارزش ریالی را در کشور کسب نموده که این هم از افتخارات استان می باشد.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز در پایان با بیان اینکه طرح ویژه بازرسی در ایام تعطیلات نوروزی اجرایی می شود، گفت: این طرح از ۱۵ اسفند ماه سال جاری آغاز و تا ۱۵ فرودین سال ۹۶ ادامه خواهد داشت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,989,318
تعداد بازدید امروز : 1,160
آخرین به روزرسانی : 16:28  1398/02/31