جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان البرز

city
   
 
  • افتتاح یک طرح صنعتی به مناسبت دهه فجر در شهرستان فردیس

   همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی:

   افتتاح یک طرح صنعتی به مناسبت دهه فجر در شهرستان فردیس

   افتتاح یک طرح صنعتی به مناسبت دهه فجر در شهرستان فردیس

   همزمان با ایام الله مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی فاز اول کارخانه تولید نان صنعتی در شهرک صنعتی سیمین دشت با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، استاندار البرز، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز و سایر مسئولین استانی مورد بهره برداری قرار گرفت.

   به گزارش روابط عمومی سازمان، ایرج موفق در مراسم افتتاح فاز اول کارخانه تولید نان صنعتی شهر نان گفت: مردم ایران سالانه 15 میلیون تن نان مصرف می کنند که 20 درصد آن صنعتی است و قرار است این 20 درصد به 50 درصد افزایش پیدا کند.

   وی افزود: مصرف نان های صنعتی به دلیل داشتن املاح، مواد و پروتئین های مورد نیاز بدن باید افزایش پیدا کند.

   رئیس سازمان، صنعت، معدن و تجارت استان البرز در ادامه گفت: کارخانه شهر نان با سرمایه گذاری 10 میلیارد تومانی به بهره برداری رسیده و به طور مستقیم برای 70 نفر اشتغال ایجاد کرده است که با احتساب فروشگاه های آن به 220 نفر می رسد.

   موفق در پایان به پروژه هایی که در دهه فجر در شهرستان فردیس افتتاح می شود اشاره کرد و گفت: پروژه های حاصل از 50 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در این ایام افتتاح می شود که نتیجه آن ایجاد اشتغال برای 250 نفر است.

   گفتنی است: معاون امورحقوقی و مجلس وزارت صنعت، معدن و تجارت، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز و هیأت همراه در ادامه با عزیمت به شهرستان اشتهارد از واحدهای صنعتی تجهیزات پزشکی فارمد، پارس فولاد جم و بی ای تی پارس ، بازدید بعمل آوردند.

    

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,989,346
تعداد بازدید امروز : 1,188
آخرین به روزرسانی : 16:28  1398/02/31