جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان البرز

city
   
 
  • اجرای طرح درجه بندی کارخانجات آردسازی در استان البرز

   اجرای طرح درجه بندی کارخانجات آردسازی در استان البرز

   اجرای طرح درجه بندی کارخانجات آردسازی در استان البرز

   رئیس اداره نظارت بازرسی از اجرای طرح ارزیابی فصلی و درجه بندی کارخانجات آردسازی استان البرز با هدف ایجاد فضای رقابتی در تولید آرد مرغوب در راستای ارتقای کیفیت نان خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی، طرح ارزیابی فصلی و درجه بندی کارخانجات آردسازی استان با هدف ایجاد فضای رقابتی در تولید آرد مرغوب در راستای ارتقای کیفیت نان استان اجرا شد.

   محمداسماعیل معمارپور در این زمینه گفت: کمیته ارزیابی و درجه بندی کارخانجات آردسازی البرز متشکل از نمایندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت، شرکت غله منطقه یک کشور و استان البرز، دانشگاه علوم پزشکی، اداره کل استاندارد، انجمن صنفی سیلوداران و کارخانجات آرد سازی استان تهران و البرز، براساس آیین نامه اجرایی ارزیابی و درجه بندی کارخانجات آرد عملکرد استان را از قبیل امکانات ذخیره سازی، تجهیزات آزمایشگاهی، موازین بهداشتی، تجهیزات بوجاری و کیفیت آرد استحصالی را مورد ارزیابی و رتبه آنها را تعیین می کنند.

   رئیس اداره نظارت بازرسی افزود: 17 کارخانه در جمع بندی امتیازات جزء کارخانجات گروه اول و درجه یک و 2 کارخانه در سطح استان در گروه درجه 2 قرار گرفته اند.

   وی کشور با بیان اینکه با ارزیابی های زمان بندی شده کارخانجات آردسازی و با اقدامات صورت گرفته توسط آنها، تعداد کارخانجات درجه یک استان افزایش پیدا کرد؛ تصریح کرد: در همین راستا به منظور افزایش کیفیت آرد استان، کارگروه کنترل کیفی آرد در شرکت غله تشکیل و نسبت به کیفی سازی آرد براساس گندم های موجود اقدام می کند.معمارپور در پایان طرح درجه بندی کارخانجات آرد البرز را در کنار طرح های آموزش خبازان و نیز درجه بندی نانوایان، از جمله سه گام اساسی در راستای اقتصاد مقاومتی و کاهش ضایعات و ارتقای کیفیت نان برشمرد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,989,400
تعداد بازدید امروز : 1,242
آخرین به روزرسانی : 16:28  1398/02/31