جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان البرز

city
   
 
  • رئیس حراست سازمان صنعت ، معدن وتجارت البرز منصوب شد

   رئیس حراست سازمان صنعت ، معدن وتجارت البرز منصوب شد

   رئیس حراست سازمان صنعت ، معدن وتجارت البرز منصوب شد

   طی حکمی از سوی رئیس مرکز حراست وزارت صنعت ، معدن وتجارت محدرضا سجادی فر به عنوان مسئول حراست سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان البرز منصوب شد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان: مراسم تودیع محبعلی ترکاشوند مسئول پیشین و معارفه محمدرضا سجادی فر مسئول جدید حراست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز روز شنبه 30آبانماه با حضور رئیس مرکز حراست وزارت صنعت، معدن وتجارت، مدیر حراست کل استان البرز، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و  مدیران ستادی در سالن جلسات سازمان برگزار گردید.
    ایرج موفق رئیس سازمان صنعت،  معدن و تجارت استان البرز در این مراسم با تقدیر از زحمات محبعلی ترکاشوند اظهار داشت: ایشان فردی دلسوز و کارآمد برای سازمان بود در اینجا جا دارد از تلاش‌ها و زحمات ایشان تقدیر و تشکر کنیم.
   وی ابراز امید واری کرد که مسئول جدید حراست با تعامل، همفکری و همدلی با سایر دستگاهای اجرایی و همکاران سازمان صنعت، معدن و تجارت در امور مربوط به صنایع و اصناف هرچه شفاف تر به سوی ترقی گام بردارند.
   محسن حسن الفت رئیس مرکز حراست وزارت وزارت صنعت ، معدن وتجارت با بیان اینکه پیشگیری و صیانت از مجموعه سازمان وظیفه حراست می باشد تصریح کرد حراست باید با شناسایی آسیب ها و تهدیدهایی که ممکن است سازمان را درگیر خود کند آنها را کاهش داده  یا از بین ببرند تا همکاران در امنیت خاطر و آرامش روانی به انجام وظیفه سازمانی خود بپردازند .
   در ادامه این مراسم رئیس مرکز حراست وزارت صنعت، معدن وتجارت با اهدا لوحی از تلاشها و خدمات محبعلی ترکاشوند در طول مدت تصدی مدیریت حراست سازمان صنعت، معدن وتجارت استان البرز تقدیر به عمل آورد .


    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,098,368
تعداد بازدید امروز : 80
آخرین به روزرسانی : 13:49  1398/04/24