جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان البرز

city
   
 
  • کلیه واحدهای معدنی در سامانه کاداستر ثبت نام کنند.

   معاون صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز:

   کلیه واحدهای معدنی در سامانه کاداستر ثبت نام کنند.

    کلیه واحدهای معدنی در سامانه کاداستر ثبت نام کنند.

   معاون صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز اعلام کرد: کلیه واحدهای معدنی استان باید نسبت به ثبت نام و تکمیل اطلاعات خود در سامانه کاداستر اقدام کنند.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز: معاون امور صنایع و معادن سازمان گفت: تمامی دارندگان مجوزهای معدنی در استان البرز حداکثر تا پایان تیرماه 94 باید نسبت به به ثبت نام و تکمیل اطلاعات خود در سامانه کاداستر به آدرس http://cadastre.mimt.gov.ir  برای ایجاد حساب کاربری اقدام کنند.
   مجید امامی پور افزود: دارندگان مجوزهای معدنی پس از دریافت کد رهگیری، باید برای فعال سازی و انتساب محدوده خود به اداره معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز مراجعه نمایند.
   وی هدف از ثبت نام را بارگذاری  محدوده های معدنی استان در سامانه کاداستر  اعلام کرد و افزود : در راستای شفاف سازی و به روز رسانی اطلاعات ، کلیه محدوده های معدنی استان برای رؤیت عموم در سامانه کاداستر معدن بارگذاری گردیده است.
   به گفته وی : این سامانه به گونه‌ای طراحی شده است که متقاضیان می‌توانند تا قبل از ثبت محدوده اکتشافی از آخرین وضعیت ثبت محدوده های معدنی مطلع و با آگاهی کامل نسبت به ثبت محدوده مورد درخواست خود اقدام نمایند.
   وی با تاکید بر الزام دریافت کد رهگیری از سوی معادن هنگام ثبت نام ، تصریح کرد: ارائه هرگونه خدمات، مستلزم اخذ کد پیگیری و انجام امور یاد شده خواهد بود.
   لازم به ذکر است سامانه کاداستر از اسفندماه سال 93 در 4 استان از جمله استان البرز به صورت پایلوت در کشور فعال گردیده است.


    

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 2,989,301
تعداد بازدید امروز : 1,143
آخرین به روزرسانی : 16:28  1398/02/31