جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان البرز

city
   
 
  • کلنگ زنی بزرگترین کارخانه محصولات چرمی کشور در استان البرز

   کلنگ زنی بزرگترین کارخانه محصولات چرمی کشور در استان البرز

   کلنگ زنی بزرگترین کارخانه محصولات چرمی کشور در استان البرز

   روز چهارشنبه با حضور مسئولان استان البرز و جمعی از فعالان و دست اندرکاران صنعت چرم ایران کلنگ احداث بزرگترین کارخانه تولید محصولات چرمی کشور در شهرک صنعتی بهارستان کرج به زمین زده شد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز: رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان البرز در این مراسم در سخنانی با قدردانی از حرکت ارزشمند مجموعه مارال چرم برای توسعه فعالیت هایش گفت: این واحد تولیدی نمونه استان در این سالها با رصد سلیقه و خواست مشتریان خود به سمت تنوع و کیفیت بهتر گام برداشته و امروز یکی از خوشنام ترین ها در کشور محسوب می شود.
   موفق ادامه داد: این واحد تولیدی یکی از موفق ترین های صنعت چرم در حوزه صادرات نیز بوده و به طور حتم با احداث کارخانه در آینده نزدیک این صادرات وسیع تر شده و گستره بیشتری از نقاط مختلف دنیا را در برخواهد گرفت.
   وی در پایان با اشاره به صدور بیش از ۲ هزار مجوز سرمایه گذاری در البرز در سال ۹۳ گفت: امید می رود واحدهای تولیدی و سرمایه گذاران با الگو قرار دادن این شرکتها در زمینه تقویت صادرات غیر نفتی، کشور را یاری دهند و در مسیر رونق بیشتر صنعت و خودکفایی کشور به وظیفه خود عمل کنند.
   در ادامه نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی نیز با تبیین شرایط خاص ایران اسلامی و هجمه دشمنان برای تضعیف آن گفت: دشمنان انقلاب اسلامی از هر ابزار و وسیله ای برای آسیب رساندن به انقلاب اسلامی بهره گرفته اند و ما برای مقاومت در برابر این هجمه وسیع باید متحد باشیم و برای توسعه کشور هر آنچه در توان داریم به میدان بیاوریم.
   محمدجواد کولیوند اقدام این واحد تولیدی در کلنگ زنی بزرگترین واحد تولیدی چرم کشور را افقی جدید در اقتصاد و تولید کشور دانست و گفت: مجموعه دولت و مجلس باید در این شرایط حساس به حمایت از بخش خصوصی و تعاونی ها بیایند و گره ها و دست اندازها را شناسایی و مرتفع کنند به طور حتم ما با کمک توان بخش خصوصی و فعالان متعهد آن می توانیم دستاوردهای بزرگی را برای اقتصاد کشور رقم بزنیم.
   به گفته مدیرعامل این شرکت، با احداث این کارخانه زمینه صادرات مصنوعات چرمی به نقاط مختلف دنیا فراهم می شود. بهره برداری کامل از این واحد تولیدی زمینه اشتغال ۶۰۰ نفر را فراهم می کند.
   این واحد تولیدی در دو فاز و در مساحتی به وسعت ۸ هزار و ۲۵۰ مترمربع احداث می شود. بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ وارد چرخه تولید خواهد شد.
    
    

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 3,098,312
تعداد بازدید امروز : 24
آخرین به روزرسانی : 13:49  1398/04/24